Suomeksi
english
Hofors kommun
Hofors kommun
Dela Dela
Lyssna

Lyssna

Translate

Translate


Personal

Personal på biblioteken

Ritva Snellman, kulturchef
073-809 41 24
ritva.snellman@hofors.se

Britt Bergkvist, biblioteksassistent
070-086 02 81
britt.bergkvist@hofors.se

Frida Eklöf, barn- och skolbibliotekarie
070-086 02 80 eller 070-086 02 81
frida.eklof@hofors.se

Jenny Kling, filialföreståndare
070-086 02 81 eller 0290-77 15 88
jenny.kling@hofors.se

Maria Sandgren, bibliotekspedagog
070-086 02 81
maria.sandgren@hofors.se

Katarina Erkkonen, IT- och systemansvarig
070-086 02 81
katarina.erkkonen@hofors.se

Ulrika Davidsson, Bibliotekssamordnare
076-569 72 52
ulrika.davidsson@hofors.se

Hofors Kommun
813 81  HOFORS

Besöksadress:
Granvägen 8

Växel:
0290-290 00

Org nr:
212000-2296

Hofors Kommun
813 81  HOFORS

Besöksadress:
Granvägen 8

Växel:
0290-290 00

Org nr:
212000-2296