english
Suomeksi
Hofors kommun
Hofors kommun



Kontaktinformation

Yuval Chulati
ekonomichef
072-022 80 45
yuval.chulati@hofors.se

Andreas Wibecker,
ekonom
Kommunfullmäktige och kommunstyrelsen
070-414 13 30
andreas.wibecker@hofors.se

Sara Karlsson,

ekonom
Socialnämnden
070-086 02 76
sara.karlsson@hofors.se

Savio Yusef,
ekonom
Barn- och utbildningsnämnden
070-086 01 01
savio.yusef@hofors.se

Matilda Wallström (föräldraledig)
ekonomiassistent
matilda.wallstrom@hofors.se

Angelica Lundberg, ekonomiassistent
0290-77 14 10
070-167 86 88
angelica.lundberg@hofors.se

Marianne Hedström Nordahl
ekonomiassistent
0290-77 14 14
070-167 86 87
marianne.hedstrom.nordahl@hofors.se

Besöksadress Kommunhuset, Granvägen 8 Hitta hit! Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Postadress
Hofors kommun, 813 81 Hofors

Faktureringsadress
Hofors kommun
Ekonomifunktionen
813 81 HOFORS