Suomeksi
english
Hofors kommun
Hofors kommun


Dela Dela
Lyssna

Lyssna

Translate

Translate


Budget- & Årsredovisning

Budget och årsredovisning för Hofors Kommun

Budget

Filer tillgängliga för nedladdning
Ikon som illustrerar filtyp Filnamn
(Filstorlek)
Budget 2020 plan 2021-2022.pdf
(822.8 kB)
Budget 2019 Plan 2020-2021.pdf
(572.7 kB)
Budget 2016 Plan 2017-2018.pdf
(1.7 MB)
Budget 2015 Plan 2016-2017.pdf
(575 kB)
Budget 2017 Plan 2018-2019.pdf
(681.6 kB)
Budget 2018 Plan 2019-2020.pdf
(2.3 MB)

Årsredovisning

Filer tillgängliga för nedladdning
Ikon som illustrerar filtyp Filnamn
(Filstorlek)
Årsredovisning 2018.pdf
(1.6 MB)
Arsredovisning 2017.pdf
(1.3 MB)
Arsredovisning 2016.pdf
(2.1 MB)
Arsredovisning 2015.pdf
(1.5 MB)
Årsredovisning 2014.pdf
(1.4 MB)

Kontaktinformation

Yuval Chulati
ekonomichef
072-022 80 45
yuval.chulati@hofors.se

Stefan Halldén
Inköpscontroller
073-7453425
stefan.hallden@hofors.se

Mazen Bahtiti,
ekonom
Kommunfullmäktige och kommunstyrelsen
070-414 13 30
mazen.bahtiti@hofors.se

Sara Karlsson,

ekonom
Socialnämnden
070-086 02 76
sara.karlsson@hofors.se

Savio Yusef,
ekonom
Barn- och utbildningsnämnden
070-086 01 01
savio.yusef@hofors.se

Lena Norrvik,
ekonomihandläggare
0290-77 14 14
telefontid må-fre kl 10-12
lena.norrvik@hofors.se

Angelica Lundberg, ekonomiassistent
0290-77 14 10
telefontid må-fre kl 10-12
angelica.lundberg@hofors.se

Besöksadress Kommunhuset, Granvägen 8 Hitta hit!länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Postadress
Hofors kommun, 813 81 Hofors

Faktureringsadress
Hofors kommun
Ekonomifunktionen
813 81 HOFORS


Hofors Kommun
813 81  HOFORS

Besöksadress:
Granvägen 8

Växel:
0290-290 00

Org nr:
212000-2296

Hofors Kommun
813 81  HOFORS

Besöksadress:
Granvägen 8

Växel:
0290-290 00

Org nr:
212000-2296